به سایت "آرایشی و زیبایی" خوش آمدید.
امروز سه شنبه ۲۴ فروردین ۱۴۰۰

چرا از ماسک های پوستی استفاده کنیم؟ - آرایشی و زیبایی

آرایشی و زیبایی

ترشح چربی پوست برای ایجاد برخی محصولات مراقبت پوستی ضرورت دارد. سه نوع ماسک آرایشی-بهداشتی وجود دارد که برای زیباسازی پوست مورد استفاده قرار می گیرند. انواع مختلف ماسک های شستشو وجود دارد که از جمله آنها می توان به مرطوب کننده ها، پاکسازی کننده ها، لایه بردارها و ماسک های گِلی اشاره کرد.

چرا از ماسک های پوستی استفاده کنیم؟

 

ماسک های پیلینگ را می توان در درون مواد مغذی مختلف جهت تغذیه پوست قرار داد. ماسک های ژلی دارای تاثیر خنک کننده و رطوبت رسان هستند. افزون بر این، عوامل تغذیه پوست را می توان برای عملکرد بهتر به ماسک های ژلی اضافه کرد. خرید ماسک های صورت باید بر اساس نوع پوست انجام شود تا پوستی سالم به دست آید.

بر اساس اطلاعات بازار چنین به نظر می رسد که داروهای سنتی و ترکیبات طبیعی بیشتر از هر زمان مورد علاقه مشتریان قرار دارند، اما کاملا روشن است که اثربخشی مواد شیمیایی باعث تغییر در بازار می شوند. از سوی دیگر، تمایل به استفاده از فناوری های جدید و درمان های پیشرفته در حال افزایش است.

توصیه کلی بر این است که بخش پژوهش و توسعه بازار شرکت های فعال در این حوزه توجه ویژه ای به استفاده از مواد طبیعی در کنار فناوری های نوین مانند انتقال لیپوسومال فاکتور رشد و انتقال لیپوسومال ذرات نانو که مربوط به علوم نانوتکنولوژی و بیوتکنولوژی هستند مبذول نمایند.

در بین ماسک های موجود، ماسک ورقه ای اینیسفری به دلیل کاربرد آسان بسیار پرطرفدار است. با این حال نسل جدید ماسک ها حاوی مولفه های فعال تری هستند که البته برای عبور از سد پوستی به شکل متفاوتی نسبت به موارد فوق الذکر نیاز دارند. در میان طبقات هشتگانه مهم ترکیبات، پروئین ها و مواد گیاهی مورد علاقه مشتریان و صنعت آرایشی بهداشتی قرار دارند. برای تهیه این ماسک ها میتونید به سایت رابوطب مراجعه نمایید.

به طور خلاصه تلاش برای اضافه سازی مواد بیشتر به ماسک های صورت روشی بسیار موثر برای افزایش سهام بازار و مزایای دیگر است. امروزه در بازار ماسک های مختلف با تاثیرات مختلف وجود دارند. با توجه به تنوع موادی که توسط علم سنتی و مدرن برای بهبود ویژگی های ماسک صورت پیشنهاد شده است، مطالعات آتی با محوریت مسیرهای سیگنال دهی سلولی و مولکولی و دستیابی به درک جامع از نقش آنها در صورت استفاده موضعی نقش بسیار مهمی در طراحی ماسک های موثر صورت ایفا می نمایند.

از سراسر وب

ارسال دیدگاه
پربازدید ترین مطالب
  • ماه
  • فصل
  • کل
آخرین جستجوها
پر بحث ترین ها
کلیه حقوق سایت متعلق به آرایشی و زیبایی می باشد.
طراحی قالب وردپرس : پرشین تیک